- PHILIPS

Цена
€12 53 / 24 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Saeco Milk Circuit - Cleaner - sachet - 1.6 g (pack of 6)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Effective protection of your espresso appliance
Protects the milk circuits from milk residue clogging. - Prolong lifetime
Regular cleaning prolongs lifespan of milk frothing parts. - Sensational milk foam quality
Improve the taste of your coffee specialty.
| General | |
|---|---|
| Packaged Quantity | 6 (specifications are for single item) |
| Product Type | Cleaner |
| Chemicals | |
| Container Type | Sachet |
| Recommended Use | Espresso coffee machines |
| Dimensions & Weight | |
| Weight | 1.6 g |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Cleaner |
| Marketing Description | With Saeco milk circuit cleaner you can sanitize the milk circuits of your espresso machine or milk frother. It ensures effective removal of milk residue from all components. |
| Product Features |
|
| Weight | 1.6 g |
| Packaged Quantity | 6 (specifications are for single item) |
| Container Type | Sachet |
| Recommended Use | Espresso coffee machines |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
PHILIPS Saeco Сашета за почистване на веригата за разпенване на мляко (CA6705/10)
Поддържайте веригата за разпенване на мляко на вашата Saeco машина чиста и хигиенична с тези специално формулирани сашета за почистване. Те премахват млечните остатъци и бактерии, за да се наслаждавате на свеж вкус на капучино и лате.
Ключови Предимства
- Ефективно почистване — Премахва млечния камък и протеиновите отлагания от веригата за разпенване.
- Лесна употреба — Просто разтворете едно саше във вода и пуснете цикъла на почистване.
- Хигиенична поддръжка — Помага за предотвратяване на бактериален растеж за безопасна и вкусна млечна пяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Сашета за почистване |
| Съвместима марка | Philips Saeco |
| Количество | 6 сашета |
Какво има в кутията
- 6 x Сашета за почистване
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





